Doktorzy Wydziału Chemicznego
Osoby, które uzyskały tytuł naukowy Doktora w okresie pracy lub studiów doktoranckich na Wydziale
ROK 2022 DOROSZ Urszula URBAŃCZYKEwelina
ROK 2021 WYSKOCKA-GAJDAMarzena TALIK Gabriela TOMCZYK Mateusz M. ODROBIŃSKA Justyna VASYLIEVA Marharyta SZELWICKA Anna WALĘCKA-KURCZYK Alicja WĘGRZYK-SCHLIETERAnna
ROK 2020 WOJCIECHOWSKI Szymon KOLANOWSKA Anna MILEWSKA Małgorzata Łukasz PRZYPIS LATOS Piotr MILEWSKI Andrzej ERFURT Karol PILNY Ewelina MAJKA Magdalena
ROK 2019 KANIA Joanna KRUK Judyta CHULKIN Pavel OLESIEJUK Monika ZASSOWSKA Aleksandra BIELAS Rafał ZASSOWSKI Paweł MAJKA Magdalena
ROK 2018 JASIAK Karolina BERNACZEK Katarzyna PAPAJ Katarzyna BOGACZ Wojciech PIWOWAR Katarzyna STEC Magdalena SOWA Maciej BABILAS Dorota LISICKI Dawid MARKITON Magdalena
ROK 2017 BRZĘCZEK Alina JAROSZ Tomasz MATUSZEK Karolina PTASZEK-BUDNIOK Agata HAHN Przemysław WAWRZKIEWICZ-JAŁOWIECKA Agata FERENC Katarzyna KASPERCZYK Kornela HERMAN Artur MAJKA Magdalena
ROK 2016 KURPET Marta DROŻDŻ Agnieszka KRUKIEWICZ Katarzyna RADLIK Monika ZIELIŃSKA Katarzyna MAKSYM Paulina JASIAK-JAROŃ Katarzyna KORPYŚ Mateusz
ROK 2015 BLACHA-GRZECHNIK Agata GRUCA Aleksandra KAZEK-KĘSIK Alicja KOMOR Katarzyna KOŻUCH Karol MIELAŃCZYK Anna SOBECKI Marcin
ROK 2014 BEŁCH Maciej CISZEWSKI Mateusz JAKUBIEC Dominika JANICKI Bartosz KUSIOROWSKI Robert MITKO Krzysztof ODROZEK Klaudia PASZKOWSKA Jadwiga PIOTROWSKI Tomasz SŁUPSKA Roksana WOJCIECHOWSKA-WITKOWSKA Iwona
ROK 2013 BURY Katarzyna DATA Przemysław GONDELA Edyta GĄDEK Maksymilian GREC Marta LEDWOŃ Przemysław MAŁYSIAK Agata PAWEŁEK Krzysztof
ROK 2012 ADAMEK Jakub JADWIŃSKI Michał KAROŃ Krzysztof KOPER Marta LIBERA Marcin MACIEJ Artur MAGIERA Sylwia MAREK Adam MRZYCZEK Marek ŚWIERK Piotr WILCZEK Andrzej
ROK 2011 BEŁZOWSKI Janusz CHORĄŻEWSKA Marzena JELONEK Piotr KOWALIK Anna KOWALSKI Bartosz KULIK Bożena LEMANOWICZ Marcin SKWIRA Monika SOBOTA Michał SOŁTYSEK Agnieszka SZOTA-MACHORSKA Małgorzata ZAWISZA-PUCHAŁKA Jadwiga
ROK 2010 BANDURA-ZALSKA Barbara BARANIEC-MAZUREK Izabela BOZON Katarzyna CHRUBASIK Maciej GOLBA Sylwia GOREWODA Tadeusz HEFCZYC Barbara MARKOWSKI Piotr PLIS Agnieszka PUDŁO Wojciech RĄCZKOWSKA Agnieszka
ROK 2009 BONCEL Sławomir CZICHY Małgorzata JAKÓBIK-KOLON Agata MAŁYSIAK Krzysztof PAŹDZIERNIOK-HOLEWA Agnieszka PŁONKA Joanna SZYMAŃSKA Katarzyna WAŚ Joanna WAŚKIEWICZ Krzysztof
ROK 2008 JĘDRYSIAK Rafał STRZELEWICZ Anna WĘGRZYN-JODKOWSKA Joanna
ROK 2007 ADAMOWSKA Małgorzata BANIA Dominik BARCHAŃSKA Hanna DOMAGAŁA Wojciech DUDEK Gabriela JODKOWSKI Maciej KROWIAK Agnieszka KRZĄKAŁA Agnieszka SIEWNIAK Agnieszka SKIBA Paweł STRZEZIK Joanna ŚMIGA-MATUSZEWSKA Monika ZAGRODZKA Joanna
ROK 2006 BIGDA Rafał BORYS Przemysław CEBULA Ewa GIBAS Edyta GONDELA Andrzej JAKUBOWSKI Bartłomiej KARGOL Marta KRAWCZYK Tomasz KUKOWKA Sylwia KUŹNIK Anna ŁABOJKA Grzegorz SIMKA Wojciech SIUDYGA Tomasz SMUŁA Joanna UTRATA-WESOŁEK Alicja
ROK 2005 BIGDA Joanna GRABIEC Eugenia KOŁODZIEJ-SADLOK Magdalena KUŹNIK Nikodem NIEMIEC Piotr PIGULLA Mariola SOCHA Łukasz ZYDROŃ Mirosława
ROK 2004 BODZEK Mariola BUGLA Joanna BUNIKOWSKA Barbara DYDO Piotr FRYCZKOWSKA Beata IWAN Agnieszka KASPRZYCKA Anna KORYTKOWSKA-WAŁACH Anna KOWALCZUK-BLEJA Agnieszka KURPAS Monika PIETRASIK Ewa SZYMAŃSKA-KOLASA Agnieszka WIĘCŁAW-SOLNY Lucyna
ROK 2003 CEBULSKA Anna CHMIEL Klaudia CZARDYBON Agata GRABSKI Artur KUBICA Robert KUJAWSKA Edyta MOHAMED Mounir Ali Abbas NIEMIEC-CYGANEK Aleksandra OWCZAREK Mirosław ROBAK Adam RYBAK Aleksandra STOLARCZYK Jacek STOLARCZYK Agnieszka ZUBIELEWICZ Małgorzata
ROK 2002 ADAMEK Radosław AL-SUMIRI Mustafa BARSZCZEWSKA-RYBAREK Izabela DANCH Mirosław KOPYTO Dorota KUŚ Sławomir MARCINKIEWICZ Bernard PIOTROWSKI Krzysztof SCHLESINGER Joanna SOWA Mirosław SROGI Krystyna ŚLUSARCZYK Anna WAGNER Klaudia
ROK 2001 BRZEZICKA Maria CHROBOK Anna CZARDYBON Wojciech DOMALIK Barbara GARDEŁA Andrzej GRYMEL Mirosława JASZCZ Katarzyna KRASOWSKA Monika KUDELKO Agnieszka MINKINA Mariusz PIERWOCHA Anna PODWÓRNY Jacek SIWY Mariola TURCZYN Roman
ROK 2000 BENKE Grzegorz KIRAGA Krzysztof KOCUR Alicja KOCUREK Jacek KUBICZEK Marta MZYK Zofia OLEKSY Mariusz ORLIŃSKA Beata SIKORSKA Wanda TÓRZ Artur
ROK 1999 BARTH Marek CHMIELARZ Andrzej DAWID Małgorzata DOBRZYŃSKI Piotr DZIDO Grzegorz KLUCZKA Joanna KOSMALA-SZCZUREK Beata KOSZOREK Andrzej NEUGEBAUER Dorota PASTUCH-GAWOŁEK Gabriela PIESZKO Celina PORAŃSKI Piotr SCHAB-BALCERZAK Ewa SZOSTEK Leszek ŚPIEWOK Waldemar TROJANOWSKA Jolanta WAGNER Paweł
ROK 1998 CHMIELNIAK Tomasz CZECHOWICZ Dymitr GILNER Danuta GŁADYCH-WINNICKA Grażyna KOZŁOWSKI Edwin LIPOWSKA Barbara ŁUCZYK-JUZWA Maria MATUSZOWICZ Andrzej MROWIEC-BIAŁOŃ Julita NIEDZIELSKI Czesław PORWOLIK-CZOMPERLIK Iwona RORAK Zbigniew URBAŚ Paweł WAŁACH Wojciech WANDZIK Ilona
ROK 1997 HAMIDHUSEINALSULTAN Abdul KACZMARCZYK Bożena KOZIEŁ Krzysztof KUJAWSKA Monika LEGIERSKI Dariusz SIWY Zuzanna ŚWIERCZEK Krzysztof
ROK 1996 ADAMUS Grażyna GRZYWACZ Robert MACIONGA Arkadiusz MOKROSZ Wojciech PISARSKA Bożenna RADKO Tomasz TRZCIONKA Janina ŚWIERCZEK Sabina WANIC Andrzej
ROK 1995 ALINOUR Mohamed LASOTA Janusz SMOLIK Helena SZMYD Ewa ZIĘBA Andrzej
ROK 1994 JASTRZĄB Krzysztof PAJĄK Danuta PIŃKOWSKA Hanna SMOLEC Bożena SZCZEPANKIEWICZ Wojciech ŻUKOWSKI Witold
ROK 1993 DĄBEK Lidia FOKT Izabela MAKOWSKI Andrzej MAZIK Monika PRUSZOWSKI Zbigniew SMOLCZYK Artur SOBOLEWSKI Aleksander ŚLIWA Jerzy TROJAN Czesław
ROK 1992 ESSEKKAT Abdelilach FARBISZEWSKA-BAJER Jadwiga MÜLLER Ewa
ROK 1991 DUTKOWIAK Andrzej LLEMPEN Humberto TUREK Marian
ROK 1990 CIESIELCZYK Ewa KUPIEC Stefan MAŁETA Romuald SURESCHANDRA Bera SZULBIŃSKI Witold
ROK 1989 DEŃCA Andrzej FAYEZ Mustafa GROBELNY Zbigniew KROMPIEC Stanisław KURCOK Piotr
ROK 1988 KOZAK Romuald KUBACZKA Andrzej WALCZAK Krzysztof WOJEWÓDKA Andrzej
ROK 1987 BIEG Tadeusz BOGUSIAK Jadwiga GONET Maciej KUBICA Krystyna MADEJ-LACHOWSKA Maria SOKÓŁ Maria TRZEBICKA Barbara WOLIŃSKA Aleksandra WÓJCIK Janusz
ROK 1986 STANKIEWICZ Grażyna SYNOWIEC Piotr
ROK 1985 CEBULA Jan DYBAŁA Piotr GROBELNY Janusz KASPERCZYK Janusz KOWALSKI Bogdan MZYK Jan SADŁOWSKI JanZbigniew SANELUTA Czesław SERAFIN Daniel SKUTIL Krzysztof TYMCZYŃSKI Ryszard ZAWISTOWSKI Jacek
ROK 1984 DZIADKO Dariusz MATYSEK-MAJEWSKA Danuta KOWALCZUK Marek OZONEK Janusz ROGUT Jan TREFLER Bronisław WARDAS-KOZIEŁ Ewa WYCIŚLIK Andrzej ZAMOROWSKA-BIERNACIK Stefania ŻUROWSKI Kazimierz
ROK 1983 DĘBSKA-CHWAJA Anna HASZCZYC Barbara KANCZANDZIN PAKGENSEK SŁOMKIEWICZ Piotr STEINMEC Franciszek ŚCIĄŻKO Marek WÓJTOWICZ Krzysztof
ROK 1981 BARCZYK Mieczysław BEIA Salman CZAPLICKA-KOLARZ Krystyna FRANEK Jan GIBAS Mirosław JANECZEK Henryk JELONEK-KOWALCZYK Barbara JĘDRZEJOWSKA Irena KAPUTA Andrzej KOROLEWICZ Teofil KOT Barbara LACHOWSKI Andrzej ŁAPKOWSKI Mieczysław MAJEWSKI Jacek MAŁYSKA Jerzy MATLANGIEWICZ Marek NAWRAT Ginter NIEDZIAŁKOWSKI Włodzimierz RACZEK Jerzy SKOWROŃSKI Bolesław SPRINGER Jerzy STANEK Paweł SZOPA Romuald TEJSZERSKI Jerzy VASANTPRADHAN Arun ZAREMBA Teresa ZOŁOTAJKIN Maria ŻABSKI Leszek
ROK 1980 DWORAK Andrzej GIERCZYCKI Andrzej KULAWSKI Jerzy LACHOWICZ Rita NYTKO Krzysztof SZUBER Jacek TEKELY Piotr TROJAN Wiesława
ROK 1979 BĄKOWSKI Wojciech CZACHOWSKA Danuta DRÓŻDŻ Mieczysław DRYGAJŁO Stanisław GRZYWNA Zbigniew JANOTA Henryk KARUGA Stanisław MARKOWSKI Józef MIELCZARSKI Jerzy NOWAK Paweł NOWAKOWSKA Halina PATZEK Tadeusz PAWLUS Wojciech RATAJ Alfons SKIBIŃSKI Andrzej SKOMOROWSKA-KOPROWSKA Antonina SOŁTYSEK-BOGACKA Maria STUDNICKI Marek ŚWIDERSKI Józef TOKARSKA Anna TRAMER Alfred WARMUZIŃSKI Krzysztof
ROK 1978 BENECKI Wacław BILIK Janusz CHACHULSKI Jerzy CIEŚLAR Rudolf CZELNY Zdzisław FOLEK Stanisław HERMAN Henryk KŁOSOWSKA-WOŁKOWICZ Zofia KOCIUMBAS Zofia KONIECZNY Jan MAKOWSKA-HAUKE Hanna RYBCZYK Marzenna SMOLIK Marek STOMPEL Zygmunt THULLIE Jan ULATOWSKI Ryszard UZIEL Zbigniew ZAKRZEWSKI Zdzisław ŻAK Jerzy
ROK 1977 BARTELMUS Grażyna BOBROWSKA Ewa CZICHON Piotr DETTLOF Ryszard DOBRZAŃSKI Roman DRESZER Krzysztof KULAWSKA Maria KURZEJA Lidia PACYK Leokadia TERELAK Kazimierz SPECJAŁ Wiesława
ROK 1976 CHODYŃSKI Andrzej DUKOWICZ Alina GRABOWSKA Krystyna GUZDEK Władysław KACZMARZYK Grzegorz KOSSOWICZ Ludwik KRAJEWSKI Jan KROP Jadwiga MALINOWSKA Bogumiła MIANOWSKI Andrzej NOWAK Marian PIOTROWSKI Jerzy RAJCA Andrzej RYBSKI Wiesław SOBCZYK Hanna STANEK Ryszard WALCZYK Honorata WILAND Sylwia WILCZOPOLSKI Michał WRÓBLEWSKA Zofia ŻMUDZIŃSKI Leszek
ROK 1975 BYLICA Irena CHODKIEWICZ Bogdan DUBIK Krystyna FISZER Stefania FLIGIER Mirosław GAIK Urszula GROSSMAN Andrzej HEHLMANN Jan KAERNBACH Winfried KASPROWICZ Zygmunt KIEŁKOWSKA Maria MACHEJ Janina MERTA Henryk NACZYŃSKI Jerzy NIEMIEC Witold PIOTROWSKI Tadeusz PLASKURA Andrzej REYCHMAN Kazimierz SĄSIADEK Bogusław SOKÓŁ Włodzimierz SPADŁO Marian STEC Zbigniew WOJTASIEWICZ-OBRZUT Danuta ZAWADIAK Jan
ROK 1974 BEKIERZ Gerard GAWDZIK Andrzej JANTA Franciszek JARZĘBSKI Andrzej KOZIK Czesław ŁAZARSKA Irena ŁUKASZCZYK Jan MAZURKIEWICZ Roman MIZERSKI Eugeniusz PACZOSIŃSKI Zygmunt RÓŻYCKA Danuta STOLARZEWICZ Andrzej SZYMBORSKI Wacław TOUMA Dib TRYBUŁA Stanisław
ROK 1973 AERTS Jerzy BODZEK Danuta BOGUCKI Józef BORECKI Andrzej BRYCZKOWSKI Andrzej BURCZYK Lidia DUBIS Antoni DZIĘGIELEWSKA Maria GUT Adam HYCNAR Jan JEZUSEK Jerzy KOHMAN Zbigniew KRAJEWSKI Waldemar KUBICA Benedykt LEWANDOWSKI Kazimierz OSTROWSKI Czesław PERKOWSKI Jan PRADELLOK Witold RASZKA Krystyna SALWIŃSKI Janusz SMYCZEK Helena SYCZ Janina SZEJA Wiesław SZPETMAN Zbigniew
ROK 1972 BILCZEWSKI Adam BODUSZYŃSKI Mieczysław CIEĆKIEWICZ Edward DĘBSKA-HORECKA Antonina DIERING Krystyna DYLEWSKA Janina GLIŃSKA Izabela GRABOWSKI Zbigniew JAKUBOWICZ Lidia JĘDRYCHOWSKA Maria KOSSUTH Andrzej LUBOS Zbigniew MAŁACHOWSKI Andrzej MAŃKA Helmut MAŚLANKIEWICZ Andrzej MICHALIK Lech PALICA Michał SŁOŃ Marian STANECZKO-BARANOWSKA Irena TUREK Wicenty WAŁASZEK Zbigniew WOJTALEWICZ-ZAREMBIŃSKA Janina ZAGAJEWSKA Ewa ZIELIŃSKA Ewa ZIOŁO Józef
ROK 1971 BODZEK Michał GOSZCZYŃSKA Hanna GRABIEC-KÓSKA Wanda HELPERN Stanisława HOFMAN Lesław KARCZEWSKA-BUCZEK Teresa KOBEL-NAJZAREK Ewa KOMINEK Oskar KOWALSKI Stanisław LESZCZEWICZ-PALUSZKIEWICZ Bronisława LIBERACKI Janusz LIPOWSKA Ludgarda MIECZKOWSKA Ewa MORAWSKI Romuald NAJZAREK Zbigniew OLEJNICZENKO Maria PFEFFER Andrzej SIEMBAB Edward ŚWITOŃSKA-OSKĘRDA Maria WASILEWSKA Janina WITKOWSKA Barbara
ROK 1970 BIENKIEWICZ Genowefa CISŁO Józef DOČEKAL Jiri HOSIEU KARBOWSKI Józef KLECAN Roman KULIK Jan ŁĘKAWSKA Ewa MIZERA Jan PALCZEWSKI Jan PALUGNIOK Henryk PIEKARCZYK Jerzy POCIECHA Zygmunt SALWIŃSKA Ewa SKRZYPEK Jerzy SUWIŃSKA Teresa TRONIEWSKI Leon UHNIAT Maria WALCZYK Władysław WIELICZKOW JORDANOW Paweł
ROK 1969 BUZEK Jerzy FILIPSKI Jan GIERAK Antoni GROCHOWSKI Stanisław HAMEDABDELMAGIDSIAM JAROSZYŃSKI Mieczysław KLIMEK Maria KRZYSZTOFOWICZ Krystyna ŁOJEK Mieczysław MAJNUSZ Jerzy MAŁECKI Bronisław MEDYŃSKI Bohdan MIECZKOWSKI Andrzej MITKA Bolesław MUSIALSKI Andrzej NARÓG Andrzej PAWEŁCZYK Ryszard ROSÓŁ Tadeusz SOLLORZ Jerzy SZEWCZYK Józef ZIELIŃSKI Wojciech ŻABIŃSKA-WILCZEWSKA Teresa
ROK 1968 ANIOŁ Stanisław BAŃCZYK Leon CHOCIANOWICZ-BIESTEK Teresa GASZTYCH Aleksandra IZYDORCZYK Jan JANIK Aleksander KACZMAREK Tadeusz KULIŃSKI Zdzisław OTREMBA Marian RABCZUK Alfred SUWIŃSKI Jerzy
ROK 1967 CZAJKA Józefa CHRUŚCIEL Romuald DYLEWSKI Rafał FROŃSKI Andrzej GROBELNY Marian GRZYWA Edward HIPPE Rita KĘDZIERSKI Stefan KULICKA Joanna LASKOWSKI Władysław PAPROTNY Jerzy PATZEK Tadeusz PENCZEK Piotr SĘK Danuta ŚLĄCZKA Andrzej SWATEK Stanisław TUROWSKA Alicja ZIEMBA Stanisława
ROK 1966 JURCZYK Jerzy GRABIŃSKA Kazimiera GROCHOWSKA Małgorzata NOWAKOWSKI Lech OGIOŁDA Konrad PASYNKIEWICZ Jadwiga PAWŁOWSKI Stanisław PLUTA Jan RUTKOWSKA Marta SKIBA-ROGALSKA Olimpia SPECJAŁ Zygmunt SZOTA Piotr WASILEWSKI Jerzy ZALWERT Stefan
ROK 1965 BANASIK Szymon BURGHARDT Aleksandra CHMIEL Jadwiga CHOMIAKOW Anatol GLINKA Jadwiga GOŁĘBIOWSKI Stanisław GONDEK Barbara GUBRYNOWICZ Lesław HABA Alfred HERTYK Wanda HERTYK Stanisław HIPPE Zdzisław KARMIŃSKI Władysław KIERSZNICKI Tadeusz KIJEWSKA Alina KOWALCZYK Marian KRYSOWSKI Marian KUBALA Jerzy MAZANEK Czesław MAZOŃSKA Danuta SIDWA Andrzej STRÖMICH Teresa SZMIDT Konrad SZYMAŃSKI Jerzy TRUSZKOWSKI Adam ZALEWSKI Tadeusz ZELICHOWICZ Natalia
ROK 1964 BAGIŃSKA Jadwiga BAL Stanisław BIELOWSKI Piotr DZIEWIĘCKI Zygmunt FREDOWICZ Stanisław GNOT Witold GRUDZIEŃ Julian JAWORSKI Jerzy KAJDAS Czesław KORCZYŃSKI Adam KOTOWSKI Włodzimierz KRAUZE Witold LACHOWICZ Alfred MATUSZEWSKI Zygfryd MAŚLIŃSKA Jolanta MIKOŁAJSKA Urszula OKTAWIEC Mirosław PISZCZEK Longina PRAJSNAR Danuta RUTKOWSKA Jadwiga STROJEK Jerzy STROŃCZAK Wojciech SZWEJDA Franciszek SZYMONIK Stefan ŚWIERCZEK Roman WISZNIOWSKI Kazimierz
ROK 1963 BOGOCZEK Romuald JASTRZĘBSKI Jerzy KRUPKOWA Danuta MAGDA Marian PRZYBYŁA Franciszek RZUCHOWSKA-UJMA Janina SZCZUPOCZYŃSKA-TOKARZEWSKA Maria ŻMUDZIŃSKI Kazimierz
ROK 1962 BICZYSKO Jan CZARNY Zdzisław GRYCZ Adam JAROCKI Bolesław PAWŁOWSKA-MARZEC Anna SOCHA Stanisław SZAŁAJKO Urszula ŚLIWIOK Józef RIEDEL Józef RUTKOWSKI Zygmunt RYCHŁY Jan WASILEWSKI Piotr WĘGIEL Jerzy WIERZBICKI Tadeusz
ROK 1961 DŻAOSZUCZAN FRANKL Zygmunt JANICZEK Witold KUCZYŃSKA Maria PETRYS Tibor PODKÓWKA Józef RIESENKAMPF Antoni
ROK 1960 BERAK Józef BISTROŃ Stanisław GASZTYCH Dionizy GOSZCZYŃSKI Stefan HOPFINGER Alfred KOWALSKI Witold KULICKI Zdzisław ŁUGOWSKA Maria MIŚNIAKIEWICZ Walery POLLO Iwo PRAJSNAR Bronisław PUKAS Tadeusz STARCZEWSKI Marian SZAFNICKI Józef VENKATACHALPATHI M. S. WAŻEWSKA-RIESENKAMPF Wanda WIT-KRAMARZ Wanda ZIELIŃSKI Henryk ZIOŁOWSKI Zbigniew
ROK 1959 GREGOROWICZ Zbigniew KALINOWSKI Bogdan KRAMARZ Jerzy OSTROWSKI Zbigniew SZARAWARA Józef TANIEWSKI Marin
ROK 1958 DUBIK Jan JODKO Czesław
ROK 1952 AUGUSTYN Władysław CHMIELOWSKI Jerzy SZKLARSKA Zuzanna SZUBA Jerzy
ROK 1950 BŁASIAK Eugieniusz KISIELOW Włodzimierz KLUCZYCKI Kazimierz
ROK 1949 OLPIŃSKI Wojciech
ROK 1947 PAJEWSKI Kazimierz
ROK 1946 MAZOŃSKI Tadeusz