Drukuj
Doktorzy habilitowani Wydziału Chemicznego
Pracownicy Wydziału Chemicznego, którzy uzyskali tytuł naukowy Doktora habilitowanego w okresie pracy na Wydziale
ROK 2022
KAZEK-KĘSIK Alicja
BLACHA-GRZECHNIK Agata
ROK 2021
LEDWOŃ Przemysław
ROK 2020
WÓJTOWICZ Ryszard
KLUCZKA Joanna
LESZCZYŃSKA-SEJDA Katarzyna
ROK 2019
KRASOWSKA Monika
PASTUCH-GAWOŁEK Gabriela
LEMANOWICZ Marcin
KUBICA Robert
MICHALSKA Joanna
JAKÓBIK-KOLON Agata
GANCARCZYK Anna
RYBAK Aleksandra
STOLARCZYK Agnieszka
DOMAGAŁA Wojciech
DUDEK Gabriela
KRUKIEWICZ Katarzyna
GÓRA Artur
ROK 2018
JANAS Dawid
ROK 2017
KUŹNIK Nikodem
WOLIŃSKA Ewa
KRAWCZYK Tomasz
BARSZCZEWSKA-RYBAREK Izabela
SZYMAŃSKA Katarzyna
DZIDO Grzegorz
DATA Przemysław
BARCHAŃSKA Hanna
ROK 2016
SZCZEPANKIEWICZ Wojciech
IDZIK Krzysztof
BAJKACZ Sylwia
ROK 2014
BORYS Przemysław
JASZCZ Katarzyna
ROK 2013
ORLIŃSKA Beata
DYDO Piotr
PIOTROWSKI Krzysztof
ROK 2012
KUDEŁKO Agnieszka
ROK 2011
CHROBOK Anna
NAWRAT Ginter
WÓJCIK Janusz
ROK 2010
KOŁODZIEJ Andrzej
WANDZIK Ilona
ROK 2009
ŻAK Jerzy
ROK 2007
PIĄTKOWSKI Wojciech
ROK 2006
GIERCZYCKI Andrzej
ROK 2005
SMOLIK Marek
ROK 2004
GROBELNY Zbigniew
SIWY Zuzanna
TUREK Marian
ROK 2003
KOCIOŁEK-BALAWEJDER Elżbieta
ROK 2002
KASPERCZYK Janusz
ROK 2001
TUREK Wincenty
ROK 1999
KURCOK Piotr
WALCZAK Krzysztof
ROK 1998
KROMPIEC Stanisław
MATLENGIEWICZ Marek
ROK 1997
DONIEC Andrzej
PLUTA Krystian
RAKOCZY Jan
ROK 1996
GIBAS Mirosław
ROK 1995
BAJ Stefan
ROK 1994
BEREZOWSKI Marek
KOWALCZUK Marek
ROK 1992
BARTELMUS Grażyna
HEHLMANN Jan
KARCZ Joanna
THULLIE Jan
ZAWADIAK Jan
ROK 1990
BRANDT Krystyna
GRZESIK Mirosław
OGONOWSKI Jan
PAWEŁCZYK Ryszard
ULBRICH Roman
ROK 1988
KAMIŃSKI Władysław
MASIUK Stanisław
WARMUZIŃSKI Krzysztof
ROK 1987
BERO Maciej
MIANOWSKI Andrzej
MIELCZARSKI Andrzej
OSTROWSKI Czesław
STOLARZEWICZ Andrzej
ROK 1984
GRZYWNA Zbigniew
ŁUKASZCZYK Jan
PIOTROWSKI Jerzy
TABIŚ Bolesław
ROK 1983
BUZEK Ludgarda
PALICA Michał
SĘK Danuta
SZEJA Wiesław
ZIELIŃSKI Wojciech
ROK 1982
KRAMARZ Jerzy
ZNAMIEROWSKA Teresa
ROK 1981
GROBELNY Marian
ROK 1979
BUZEK Jerzy
GAWDZIK Andrzej
KRAJEWSKI Waldemar
SZAFKO Jerzy
ZIELIŃSKA Elżbieta
ROK 1978
GOGOLEWSKI Sylwester
JARZĘBSKI Andrzej
SUWIŃSKI Jerzy
WIECZOREK Grzegorz
ROK 1977
TRONIEWSKI Leon
ROK 1976
BARANOWSKI Ryszard
CIBA Jerzy
KAMIŃSKA Barbara
KIERSZNICKI Tadeusz
MACHEJ Karol
POCIECHA Zygmunt
PROT Tomasz
SOLICH-MAŚLIŃSKA Jolanta
ROK 1974
PISZCZEK Longina
SKRZYPEK Jerzy
ROK 1973
ZABŁOCKI Józef
ROK 1972
SOŁTYSIK Błażej
ROK 1971
DZIEWIĘCKI Zygmunt
RYCHŁY Jan
ŚLIWIOK Józef
UJMA Janina
WASILEWSKI Jerzy
ŻURAKOWSKA-ORSZAGH Janina
ROK 1970
BOGOCZEK Romuald
GNOT Witold
KRUPICZKA Roman
ZALEWSKI Tadeusz
ROK 1969
KAPKO Jerzy
PALUCH Karolina
STROJEK Jerzy
ROK 1968
CZARNY Zdzisław
JASTRZĘBSKI Jerzy
KOTOWSKI Włodzimierz
KUBAS Zdzisław
MARZEC-PAWŁOWSKA Anna
WASILEWSKI Piotr
WĘGIEL Jerzy
ZIELIŃSKI Henryk
ROK 1967
KULICKI Zdzisław
PODKÓWKA Józef
RABEK Jan
SZAŁAJKO Urszula
TOKARZEWSKA Maria
ROK 1966
JARZYŃSKI Adam
PAŚCIAK Jan
PIKOŃ Jerzy
PRZEWŁOCKA Hanna
ROK 1965
BURGHARDT Andrzej
KOZIOŁ Kazimierz
PASYNKIEWICZ Stanisław
ROK 1964
GOSZCZYŃSKI Stefan
PRAJSNAR Bronisław
STARCZEWSKI Marian
ZDYBIEWSKA Maria
ROK 1963
CHMIELOWSKI Jerzy
HOPFINGER Alfred
MIŚNIAKIEWICZ Walery
POLLO Iwo
PUKAS Tadeusz
SZARAWARA Józef
ROK 1962
FABRYCY Andrzej
ŁUGOWSKA Maria
MROWEC Stanisław
OSTROWSKI Zbigniew
TANIEWSKI Marian
ROK 1961
CHROMY Ludwik
GREGOROWICZ Zbigniew
KOWALSKI Witold
ROK 1949
JEŻOWSKA-TRZEBIATOWSKA Bogusława
ROK 1945
KUCZYŃSKI Henryk
NOWOTNY Franciszek
PILATOWA Ewa
ŚMIAŁOWSKI Michał