Spis absolwentów Wydziału Chemicznego

rocznik 1979/1980

 

 

Spis absolwentów dziennych studiów magisterskich

Bartkowska Helena, Sarbice
Barwicka Grażyna, Mysłowice
Belay Woldeus, Etiopia
Białek Marek, Gorlice
Bieg Tadeusz, Mikołów
Błaszczyńska Katarzyna, Poznań
Brueck Michał, Katowice
Chlipalska Danuta, Stryj
Chorzelska Ramona, Gliwice
Danek Krzysztof, Jaworzno
Danielczyk Jerzy, Czułów
Drewniok Anna, Chorzów
Filipek Ewa, Siemianowice Śl.
Francke Gabriela, Gliwice
Frankl Maria, Gliwice
Froń Krystyna, Mysłowice
Gajda Grażyna, Sosnowiec
Gawlik Maria, Strzelce Opolskie
Gawol Grażyna, Ciążyń
Gębal Tadeusz, Puławy
Gierlotka Leszek, Katowice
Grychtolik Krystyna, Bytom
Hrynkiewicz Agata, Żurawica
Jaśkiewicz Małgorzata, Zabrze
Jaśkiewicz Urszula, Zabrze
Jochymczyk Renata, Hołoduniów
Juszczyk Danuta, Katowice
Kalisz Andrzej, Potok
Kapłon-Knop Ewa, Zabrze
Kempa Irena, Ostrowiec
Kniewska Izabela, Jędrzejów
Korman Ewa, Jaworzno
Kornakiewicz Tadeusz, Grybów
Kornalewski Andrzej, Gliwice
Korona Adam
Kościelecka Urszula, Tarnów
Kot-Borkowska Zdzisława, Jurowce
Kowalski Jerzy, Pyskowice
Kozak Sławomir, Katowice
Krajczy Małgorzata, Racibórz
Krogulski Krzysztof, Będzin
Kupiec Stefan, Gliwice
Kurcok Piotr, Wodzisław Śl.
Kusiński Klaudiusz, Strzelce Opolskie
Kwiatkowska Maria, Jasło
Ludera Krzysztof, Zabrze
Łukaszek Grażyna, Rzeszów
Łukiewicz Kazimiera, Kostuchna
Maj Barbara, Sosnowiec
Malarz Wiesław, Mikołów
Marszałek Małgorzata, Kędzierzyn Koźle
Matysik Joachim, Grzybów
Maurer Rozalia, Łącko
Misztal Marek, Gliwice
Nowosielska Anna, Gliwice
Ogonowska Gabriela, Lubliniec
Pieprzyca Jacek, Tarnowskie Góry
Pieprzyca Maria, Bielsko Biała
Pisarczyk Gabriela, Głogówek
Poczęsna Elżbieta, Bolesław
Pol-Sekuła Ewa, Strzelce Opolskie
Prasnowska Barbara, Katowice
Przeszowski Jerzy, Strzelce Opolskie
Radwański Janusz, Bieruń Stary
Raszka Józef, Cieszyn
Reclik Andrzej, Wodzisław Śl.
Rożek Jolanta, Sosnowiec
Rusinowska Elżbieta, Nowa Dęba
Sajnok Anna, Będzin
Sapek Natalia, Gliwice
Sarama Tomasz, Biecz
Saternus Leon, Górki
Sekuła Mirosław, Strzelce Opolskie
Skibińska Maria, Zabrze
Skwarczyńska Alicja, Zamość
Smolicz Ryszard, Resko
Sobala Zbigniew, Gnojno
Sołga Joachim, Zabrze
Stachurska Elżbieta, Sosnowiec
Sumara Urszula, Tarnów
Szczyra Alicja, Tarnowskie Góry
Szmid Justyna, Chorzów
Szysler Tadeusz, Piekary Śl.
Świątkiewicz Ewa, Gliwice
Tomaski Tadeusz, Zawiercie
Tomaszczak Wiesław, Toruń
Trzcina Henryk, Bytom
Walczak Krzysztof, Czeladż
Wanior Jerzy, Piekary Śl.
Wasilewski Jerzy, Zabrze
Węglińska Anna, Gliwice
Wieczorek Józef, Gliwice
Wilkowski Jan, Zdzieszowice
Wlazło Danuta, Grodzisk Dolny
Władysiak Maryla, Zgierz
Wnuk Władysław, Zagórze
Wojciechowska Anna, Gołaczewy
Woźniak Bożena, Dąbie
Wywiol Agnieszka, Tarnów
Zadęcka Maria, Sławków
Zarzycka Jadwiga, Mikołów
Zbączyniak Blanka, Lubliniec
Ziembińska Urszula, Sosnowiec
Zientek Stanisław, Ruda Śl.
Złotorowicz Witold, Siemianowice Śl.
Zubielewicz Anna, Mścibór

Spis absolwentów wieczorowych studiów magisterskich

Gąsior Grzegorz
Rudek Danuta

Spis absolwentów wieczorowych studiów inżynierskich

Bugajski Mieczysław
Bula Maria
Chadrian Grażyna
Chwaliszewski Bernard
Cisowska-Walburg Halina
Gawliński Andrzej
Głodek Zbigniew
Hoja Teresa
Kańtoch Zbigniew
Krajewski Damian
Kubacka-Stawinoga Gabriela
Lach Ryszard
Maślankiewicz-Firek Maria
Muniowska-Chrostek Małgorzata
Nowak Bronisław
Pająk Piotr
Popiel-Fierla Ewa
Przybylska-Rzepka Maria
Pyc Krystyna
Sąsiadek Edward
Sieradzki Stefan
Szaszkowska-Kubasik Danuta
Szendzielorz Józef
Szpila Andrzej
Szymańska Maria
Święś-Fila Janina
Trybulak-Motrzyk Elżbieta
Żyliński Antoni

Spis absolwentów studiów eksternistycznych

Głód Daniel
Iwanecki Janusz, Kochłowice